У Рівному гостювали білоруські освітяни

У Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука відбулась зустріч студентів  з творчою делегацією Барановицького державного університету з Білорусії. Такі зустрічі між творчими студентськими делегаціями вже стали традиційними.

Білоруські гості побували з цікавою екскурсійною програмою в столиці України.  У Києві вони відвідали Софійський та Володимирський собори і Києво-Печерську лавру, побували в Андріївській церкві та на знаменитому Андріївському узвозі, пройшлись Хрещатиком.

Після екскурсії студенти влаштували  «концертний» день, і студенти МЕГУ з нетерпінням очікували на закінчення занять, щоб встигнути зайняти місця в глядацькій залі міського Палацу культури «Текстильник».

Цього разу білоруські гості подарували концерт мистецьких колективів студентського клубу БарДУ під назвою «Дружній візит». Під час виконання пісні «Дранікі» дехто з глядачів мав змогу посмакувати драніками — картопляними млинцями на кшталт дерунів. Шаленими оплесками наші глядачі дякували за сучасну обробку української народної пісні «Зелен клен», а також за фінальну пісню про дружбу між МЕГУ та БарДУ.

Розважальна програма «Вечір знайомств» пройшла в нічному клубі «Магнат», де рівненські та барановицькі студенти мали змогу познайомитись ближче та разом повеселитись.
 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.