У Рівному відбудуться "Великодні барви"

З нагоди величного свята Воскресіння Христового 5-6 травня на центральному майдані Незалежності в місті Рівному відбудуться святкові концерти „Великодні барви”.

5 травня - запрошуємо рівнян та гостей міста на святкові заходи з 17.00  годині, де на вас чекатимуть творчі колективи та окремі виконавці добре знані в Рівному та за його межами: вокально-інструментальний гурт „Цвіт папороті” міського Будинку культури, тріо бандуристок „Либідь” міського палацу культури, солістки естрадного гурту „Фантазія” МБК, вокальний ансамбль учнів старших класів Рівненської ДМШ №1 ім. Лисенка, вокально-інструментальне тріо „Срібна терція” міського Будинку культури  та інші.

6 травня з 16.00 годині концертно-розважальну програму пропонують Рівненська ДМШ№2 за участю аматорського хору „Барви”, ансамблю народної музики „Джерельце, вокального ансамблю „Елегія”, фольклорного гурту „Уляночка”; дуету акордеоністів і ансамблю баяністів Рівненської ДМШ №1 ім. М. Лисенка та народного аматорського хору „Горинь” міського Палацу культури; тріо бандуристок „Любисток”, вокальне тріо „Лісова пісня” та чарівна Іванна Місюк з міського Будинку культури.

та 6 травня з 15.30 годині на майдані Незалежності буде діяти виставка робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва міського Будинку культури та викладачів Рівненської дитячої художньої школи.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.