Сьогодні День народження Будди

Поки Україна, разом з постсовковим світом відзначає "день солідарності трудящих" жителі Південної Кореї святкують день народження Будди.

А ще, в різін роки, 1 травтя відбувались такі події:

305 — Римський імператор Діоклетіан, що почав службу звичайним солдатом і правив імперією двадцять років, добровільно відмовився від влади. Решту свого життя він провів на острові Спліт.

1497 — мученицькою смертю від татар загинув митрополит Київський Макарій. Нетлінні мощі святого покояться у Володимирському соборі.

1707 — Англія, Уельс та Шотландія об'єднані в одну державу — Велику Британію.

1886 — у Чикаго пройшла масова демонстрація робітників, котра була атакована поліцією. 4 травня на мітингу протесту від вибуху бомби загинуло 7 поліцейських і 60 цивільних. Організатори мітингу були заарештовані і засуджені. У липні 1889 року на Паризькому конгресі 2-го Інтернаціоналу 1 травня в пам'ять про ці події проголошено міжнародним революційним святом трудящих.

1937 — Президент США Франклін Рузвельт підписав акт про нейтралітет, що не дозволяв США втручатись у військові події в Європі.

1943 — німецькі нацисти вчинили масове вбивство 9000 євреїв у Бродах на Львівщині.

1944 — відбувся перший політ реактивного літака «Мессершмітт Me 262».

1948 — проголошено створення Народно-Демократичної Республіки Корея (Північна Корея).

1966 — студент Георгій Москаленко і робітник Віктор Кукса вночі встановили на даху головного корпусу Київського інституту народного господарства український жовто-блакитний прапор.

1993 — сутичкм у Москві на Жовтневій площі і площі Гагаріна. 579 чоловік отримали поранення, з них 251 — співробітники міліції.

Коментарі

тільки ті совочки були з іншого матеріалу і якісніші

Польща теж "постсовкова". Просто вони в "совку" менеше були і в Європу раніше рванули.

Не лише "постсовковий світ" відзначає День солідарності трудящих. Це свято відзначається, наприклад, і в Польщі. А те, що із засиллям скривленого поняття про ліберальні цінності, у нас ні праця, ні робота не в пошані, - то що ж... До речі, конфлікт на ТВі також показав, що єдині, хто може протистояти свавіллю рабовласників-працедавців - це профспілки. Профспілки, які сильні у Європі та Новому світі, і створили сучасну цивілізацію, а не вільне підприємництво і капіталізм. Ну, за солідарність!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.