Рівнянам покажуть метаморфози емоцій

Сьогодні, 3 травня, у арт-кавярні «Сальвадор Далі» відбудеться відкриття виставки відомого болгарського фотохудожника Любомира Сергеєва.

Любомир Сергеєв - фотограф з Болгарії, справжньою пристрастю якого є художня ретуш фотографій, так званий комп-арт. Він ретельно обробляє свої світлини за допомогою цифрових редакторів, приділяючи увагу найдрібнішим деталям. Завдяки цьому його роботи виглядають неймовірно чітко і барвисто.

Близько 15 років тому він створив власну фотостудію - «Sergeev Photography Studio», яка займається зйомкою реклами. Любомир Сергеєв - не тільки головний фотограф студії, але і її художній керівник. Незважаючи на те, що він фотограф-самоук, його поважають в професійному співтоваристві, і його часто запрошують вести лекції та семінари по фотографії по всій Європі. Безперервний пошук нових завдань в останні кілька років привів його до експериментів в галузі кінематографу. Його кредо звучить так:«Зосередься! І не припиняй думати! »

Виставка «Метаморфози емоцій» відбувається в рамках авторського проекту Олександра Купчинського «Видатні фотохудожники світу в галереї Купчинського». Експозиція триватиме до 29 травня.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.