Рівне розмалюють Великодніми барвами

«Великодні барви» - таку назву мають святкові концерти з нагоди величного свята Воскресіння Христового, що відбудуться 5-6 травня на центральному майдані Незалежності в м. Рівному. 

5 травня – рівненська міська рада запрошує рівнян та гостей міста на святкові заходи з 17.00 год. , де на відвідувачів чекатимуть творчі колективи та окремі виконавці добре знані в Рівному та за його межами: 

- вокально-інструментальний гурт "Цвіт папороті" міського Будинку культури, тріо бандуристок "Либідь" міського палацу культури, солістки естрадного гурту "Фантазія" МБК, вокальний ансамбль учнів старших класів Рівненської ДМШ №1 ім. Лисенка, вокально-інструментальне тріо "Срібна терція" міського Будинку культури та інші. 

6 травня з 16.00 год. концертно-розважальну програму пропонують Рівненська ДМШ№2 за участю аматорського хору "Барви", ансамблю народної музики "Джерельце, вокального ансамблю "Елегія", фольклорного гурту "Уляночка"; 

дуету акордеоністів і ансамблю баяністів Рівненської ДМШ №1 ім. М. Лисенка та народного аматорського хору "Горинь" міського Палацу культури; тріо бандуристок "Любисток", вокальне тріо "Лісова пісня" та чарівна Іванна Місюк з міського Будинку культури. 
     
5 та 6 травня з 15.30 год. на майдані Незалежності буде діяти виставка робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва міського Будинку культури та викладачів Рівненської дитячої художньої школи.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.