Мер Рівного та ветерани поклали квіти до Монументу Вічної Слави

Сьогодні, 7 травня, відбулось урочисте покладання квітів до Монументу Вічної Слави  (Пагорб Слави) з нагоди відзначення 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 років.

Вшанувати пам'ять загиблих прийшли  міський голова Володимир Хомко, заступник Галина Кульчинська, начальник управління освіти  Василь Харковець та ветерани. 

- Ми 5 років поспіль в цей день приходимо сюди щоб вшанувати пам'ять загиблих. Це стало вже традицією. У Рівному залишилось лише 3 ветерани, які безпосередньо взяли участь у визволенні Рівного від фашистських окупантів, – розповідає мер Рівного Володимир Хомко.

Володимир Хомко

Привітати ветеранів прийшли і рівненські школярі.

Про свій найважчий спогад про війну розповів один із учасників бойових дій Володимир Дем'янович Легкий.

Володимир Дем'янович Легкий

- Найбільше запам’яталось мені у роки війни як німці підірвали бронепоїзд та все залізне полотно, це були страшні часи – зі сльозами на очах розповідає Володимир Дем'янович.

Більше фото з події дивіться у ФОТОРЕПОРТАЖІ

Коментарі

Дякую! Доречі він мій сусід як виявилось ) цікаво

єдине слушне зауваження перевіримо!!!

Шановний, не вам судити про мою логіку, радянського зомбування в мене немає так як не жила я у СРСР, я просто маю повагу до цих людей і чула розповідь людини і немає в мене підстав не вірити цьому а статтю я читала і почутому більше вірю ніж тому що хтось написав в інтернеті.

Можливо, цей Легий Володимир - не Іванович, а Дем'янович? Ви б перевірили інформацію, шановні журналісти. Бо якщо по-батькові інше, то є в Рівному один Легкий Володимир Дем"янович, і він 1924 року народження, а це докорінно змінює ситуацію.

Ви, Ольга Іванова, мабуть дуже поважного віку і на власні очі бачили, як ці дядьки "визволяли" Рівне? Якщо так туго доходить, то пишу втретє: найстаріший в Україні Легкий Володимир Іванович 1935 року народження. І якщо він у 9 років так героїчно визволяв Рівне, то честь йому і хвала! Але якось фантастично це звучить, вам не здається??? Розповідати можна багато, подивіться на посилання, яке я дав раніше, про ряжених "ветеранів". Це по-перше. А по-друге, якби ці діди, перемігшщи Гітлера, та ще й Сталіна не злякалися, то ми б мали не тільки мирне небо, а ще й європейську країну, а вони - нормальну пенсію. Але так логіка для вас мабуть надто складна, радянське зомбування на мозок тисне.

бедлам у вас в голові ця людина брала участь у звільненні Рівного. Це люди яким ми повинні завдячувати мирному небу над головою. Майте повагу до ветеранів! А хто щось тут не вірить треба було прийти до меморіалу і послухати з уст очевидців про те, що ви начитались у книжках!!!! Але ж ні, нікому й діла нема краще писати коментарі і обговорювати те про що й не знаєш толком!!

То й дай їй, Боже, здоров'я. А Вам - трохи зору і трохи розуму. Бо ж пишу чорним по білому: тому дядькові на кінець війни було 10 років. Але Ви читаєте тільки те, що хочете. Думайте, аналізуйте. А ось Вам ще тема для роздумів: http://ipress.ua/ljlive/den_peremogy_ryazhenyh_nad_veteranamy_1681.html

Так в тому і то справа ті хто дійсно воював сьогодні про підірвані поїзди не розповідають, а ще хотілось би дізнатись чому до 60 року не святкували день перемоги, боялись ветеранів?

Але завтра,в відкритому бобіку ,через все місто, повезуть матьорого НКВДиста, з полковницькими пагонами...:(((((((((

З ким ви воюєте ? Ви хоча б мали трошки поваги до ветеранів. Моя бабуся на Рейхстазі розписалась і ще жива і здорова. На цьому ВСЕ якийсь бедлам.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.