На Рівненщині відзначатимуть хрещення Київської Русі

Тематичні екскурсії, кінострічки, виставки рідкісних книг та документів. Зокрема, такі заходи відбуватимуться в області з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі. Цей ювілей відзначатимуть на державному рівні 28 липня. 

Саме Рівненщина є батьківщиною української Першокниги - Пересопницького Євангелія, а також Острозької Біблії. До того ж в області зберігається одна із найстаріших українських православних ікон – Богородиця Одигітрія з Дорогобужа XIII століття. Загалом у музеях Рівненщини налічується вісім сотень пам’яток християнської культури, що належать до державного фонду. Також у рамках мандрівного проекту «Волинь туристична» розробили 6 маршрутів, пов’язаних саме з історією християнства.

Водночас цьогоріч в області відбудеться міжнародний фестиваль духовної музики, науково-краєзнавча конференція. У свою чергу очільники релігійних громад запропонували проведення богослужінь в інтернатних закладах. Також священнослужителі акцентували на тому, аби відзначення 1025-річчя хрещення Русі не завершувалося однією датою, натомість було масштабним, - повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.