У Рівному гурт Shockolad подарує травневий блюз

Львівський етно-джазовий гурт «ShockolaD» в Рівному знають та люблять.  Вже п’ятий рік поспіль «ShockolaD» та джазовий клуб "ДжЕм" влаштовують різдвяне джазове свято, яке вже стало традиційним. В жовтні 2012 року музиканти презентували свій новий альбом “World”, смачний, фолковий та мелодійний.

15 травня 2013 року о 19:30, джазовий клуб "ДжЕм" запрошує всіх поціновувачів солоденького до бару «Blues & Jazz» на концерт «Andrew Kokhan Blues Band», лідером якого є Андрій Кохан, басист гурту "ShockolaD".

У програмі концерту ви зможете почути композиції таких метрів блюзу як Мадді Вотерз (Muddy Waters), Рей Чарльз (Ray Charles), Ерік Клептон (Eric Clapton), Боб Ділан (Bob Dylan), Джон Скофілд (John Scofield) у звучанні та власній інтерпретації від  «Andrew Kokhan Blues Band»

Андрій є також координатором "BluesClub.Lviv", і на питання, чому «шоколадки» вирішили грати ще й блюз, відповідає: «Ми хотіли зробити проект, в якому могли б повернути дух, який існував в тих же 50-х, коли не стояло гостро питання авторського права, і робити аранжування на чужі пісні були абсолютно нормальною практикою. Маючи таких музикантів у групі, дуже легко грати музичними фарбами, робити музику рельєфною, говорити щось нове, зберігаючи оригінальний дух і «послання». Можна сказати, що нам хотілося робити те, чого нам самим не вистачало».

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.