Рівненському губернатору не вистачило фарби на танк

Як писав сайт "ВСЕ", під час загальнодержавного суботника наводити порядок у Рівному вийшло й керівництво області. Василь Берташ з працівниками Рівненської облдержадміністрації прибирали на Пагорбі Слави.

Ще 20 квітня обласні чиновники прибрали сміття, позагрібали листя і пофарбували танки, які стоять на пагорбі. Аби під час відзначення Дня перемоги 9 травня ветерани і рівняни побачили "повний порядок".

Танки і гармати пофарбували в темно-зелений колір і бойові машини Другої світової війни виглядають тепер новішими і охайними. Але пощастилло не всій військовій техніці.

Один з танків, який стоїть у найвіддаленішому кутку Пагорбу слави зі сторони, яка видна здалеку пофарбований.

А от з іншого боку танк так і залишився не пофарбованим.

Чи то фарби не вистачило, чи то вирішили, що сюди 9 травня ветерани і відвідувачі цього музею під відкритим небом не дійдуть? Хоча німці в 1945 році, теж думали що Червона армія до Берліна не дійде, але їх сподівання виявились марними.

І тут хтось таки додивиться, що бойову машину недофарбували.

Хоча, якщо придивитись до гармат, які на  перший погляд ніби виблискують новою фарбою.

Придивившись теж видно, що вони пофарбовані абияк...

Якщо не вистачило фарби, то це не проблема. думаю серед рівнян знайдуться ті, хто міг би купити одну-дві банки фарби. Чи й самі ветерани скинуться, щоб докупити і дофарбувати танки, які зздобували перемогу у Другій світовій.

А якщо проблема не у фарбі, то керівнику області треба було б уважніше ставитись до своєїї роботи і до роботи своїх підлеглих. І не має значення про що йде мова: про керування областю, наведення порядку на Пагорбі слави чи фарбування танку.

Коментарі

Вибач, але де ти побачив Т-34? Там ІС-2 взагалі то

Автор, а самому слабо піти дофарбувати танк? Всього трішки лишилося)

Остап, ти повний мудак. таке як ти міг написати тільки фанатик який навіть і незнає крихти історії тих машин які там стоять, який незнає що до цього часу 34-ка вважається найуспішнішим танком за всю історію танкобудування. Ти клінічна тварюга навіть незнаєш що Гітлер наказав розбомбити Харківське кладовище, коли дізнався до похоронили конструктора цих танків. Ці машини це історія, яку ми повинні пам"ятати і поважати подвиг наших дідів, вони за тебе кров свою проливали, а ти тут ***** про тоталітаризми. Іди і убися об стіну , школота...

Всіх БЕЗ ВИКЛЮЧЕННЯ ветеранів - ЗІ СВЯТОМ!!!! а якщо і десь є показуха - то це тільки в наших націоналістів!!! нічого толком зробити не можуть - зате репетують більше за всіх.

Нічо,
головне паркана на дачі покрасити

я не подхалим,но обезательно доложу в Киев в администрацию президента Виктора Фёдоровича,о проведённых роботах к 9 маяпо городу Ровно ,это настоящий САБОТАЖ против партии Регионов,разве можно так позорить президента Украины?
нам должно быть стыдно перед ветеранами ВОВ осталось их так мало,в отставку всю администрацию ровенскую...
слава ветеранам с днём победы,с праздником дорогие мои!

Якраз тіщо фарбували траву такої халтури не допустилиб, тут якраз і є той момент істини, що хто фарбував і керував в армії не служили, як завжди!

Показуха-незмінний атрибут "СОВКА". Ті хто в Совєцкой армії фарбував минулорічну траву в зелений колір перед приїздом ГЕНЄРАЛА,по іншому просто не вміють....

... а губернатор - символ того що ти зараз перерахував!, він і тут зміг вкрасти фарбу, бо як би хтось мав доступ до інформації скільки витрачено на відновлення даних пам'яток то напевно ужахнувся вказаним там сумам!

Під три чотири він потрібен той танк! Правильно все губернатор зробив. На біса на нього ще й фарбу витрачати. Тож символ тоталітарного минулого й радянської окупації!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.