Районам Рівненщини дали оцінку

Райони Рівненщини оцінили за рівнем соціально-економічного розвитку. На першому місці загальнообласного рейтингу за підсумками першого кварталу – Березнівський район. На другій позиції – Сарненський, а третю сходинку поділили Радивилівський і Рівненський. Загалом роботу оцінювали за 59 показниками, які визначив Кабмін.

Натомість на останньому місці загальнообласного рейтингу одночасно опинилися Демидівський і Дубровицький райони. Голова облдержадміністрації Василь Берташ порадив головам райдержадміністрацій працювати так, аби не потрапляти в аутсайдери за підсумками півріччя, оскільки одержать по догані, а наступний крок – висновок про відповідність займаній посаді.

Також під час засідання колегії обласної державної адміністрації керівники районів одержали доручення від Василя Берташа стежити за наповненням місцевих бюджетів і вчасною виплатою зарплатні. Водночас очільник області зобов’язав їх працювати з орендарями, щоб вони розраховувалися з пайовиками, а також бути партнерами для підприємців, аби розвивати економічний потенціал Рівненщини, про це повідомляє Рівненська ОДА.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.