Учні Рівненщини змагатимуться на мопедах та мотоциклах

У Рівному 15 травня відбудеться урочисте відкриття змагань мопедистів та мотоциклістів серед учнівської молоді.

Змагання будуть проводитись у таких класах: «Мопед стандарт», «Мопед вільний» молодшої та старшої вікових категорій, «Мотоцикл стандарт», «Мотоцикл вільний» – в індивідуально-командному заліку; перегони по пересічній місцевості, що складаються з двох заїздів (від 8 до 20 хвилин у кожному заїзді, залежно від рішення суддівської колегії) у кожному класі машин.

Основними завданнями цих змагань є розвиток конструкторських та раціоналізаторських здібностей, стимулювання росту спортивно-технічної майстерності учнівської молоді; популяризація технічної творчості і надання технічних знань з галузей автотехніки, правил дорожнього руху; виховання в дітей сили волі, відповідальності та вміння переборювати труднощі.

Територія для проведення змагань буде обмежена сигнальною стрічкою. Для забезпечення охорони життя та здоров’я як учасників перегонів, так і глядачів, по периметру траси працюватимуть технічні комісари. Згідно з правилами змагань перед стартом кожному учаснику буде проведено медичний контроль, а технічний огляд мототехніки здійснить голова технічної комісії змагань. Після брифінгу для юних мотокросменів буде проведено інструктаж з техніки безпеки, керівників команд ознайомлять з Індивідуальним регламентом проведення заходу, - повідомляє управління Освіти та науки Рівненської обласної державної адміністрації.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.