Рівненські рятувальники наглядають за лісом (ФОТО)

Для забезпечення контролю за станом пожежної безпеки у лісах та екосистемах у період травневих святкових днів співробітники Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Рівненській області спільно з представниками Рівненського обласного управління лісового і мисливського господарства, лісниками провели рейдове профілактичне відпрацювання лісового масиву ДП «Костопільське лісове господарство». 

Учасники рейду переконалися, що всі в’їзди до лісу перекрито шлагбаумами, встановлено застережливі стенди, зроблено захисні мінералізовані смуги. 

Під час патрулювання лісових масивів рейдова група особливу увагу приділяла  місцям, що розташовані неподалік від річок та озер, адже саме там найчастіше розбиваються намети відпочиваючих. Громадянам рятувальники роз’яснювали правила поведінки у природних екосистемах, вручали наочну агітацію.

Особливо наголошувалося, що в’їзд до лісу автотранспорту та розведення багать в цей період категорично заборонено, окрім місць, які спеціально визначені обласним управлінням лісового та мисливського господарства та обладнані для відпочинку.


Разом з тим, учасники рейду відвідуючи лісництва перевірили готовність пожежної техніки, яка в таку спекотну погоду перебуває у режимі цілодобового чергування.

Слід зазначити, що у період травневих святкових днів відповідні рейди працівниками Держслужби з НС області проводяться в кожному районі Рівненщини та триватимуть впродовж усього пожежонебезпечного періоду. Адже, такі заходи допоможуть нашим краянам краще усвідомити, яку біду несуть із собою не загашені багаття чи недбало кинутий недопалок, повідомляє прес-служба головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Рівненській області.

Коментарі

Ай молодці хлопці!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.