На Рівненщині визначали кращі молодіжні проекти для інвестицій

У Національному університеті «Острозька академія» відбувся молодіжний форум «Проектні дні». 

86 учасників з усієї України презентували свої соціальні, бізнесові, благодійні, мистецькі проекти компетентним експертам. Серед них були: Голова ТзОВ «АПГ «Пан Курчак» Сергій Мартиняк, бізнесмен, меценат Олег Каштан, дворазова чемпіонка Європи та призерка чемпіонату світу з плавання Анна Хлістунова, ректор Національного університету «Острозька академія», професор Ігор Пасічник, художній керівник гурту «Ot Vinta» Юрій Журавель, засновник і Президент Благодійного фонду «Схід-Захід: разом» Володимир Зубанов, бізнесмен Сергій Мірошниченко, директор агентства моделей «ARTmodels» Оксана Ігас та ректор Київського університету права НАН України, професор Юрій Бошицький.

Спочатку усі учасники, розділені на групи з експертами, окреслювали своє бачення нашого регіону через 20-30 років. При цьому формували схеми-бачення, які з часом об’єднали в одну загальну.

Наступним етапом був пітчінг (презентація власних проектів та проектних ідей перед експертами). Після 5-хвилинної презентації експерти задавали питання, корегували напрямки проекту, цікавились фінансовими затратами і подальшим розвитком проектів.

Окремі одразу давали свої візитівки авторам проектів і пропонували організаційну, інформаційну та спонсорську співучасть у них.

Так Тодавчич Іванна представила соціальний проект ”Центр розвитку особливої дитини”, в основі якого методика роботи з глиною, яку вже застосовувала на практиці авторка. Анна Хлістунова порадила поєднати в проекті соціальну і комерційну складову – додати послуги догляду за здоровими дітьми у такому центрі на період відсутності їх батьків. Тобто додати в проект ще і інклюзивну освіту.

Олена Боклінка презентувала проект етно-фестивалю „ Галас”, який вже проводився в Острозі. Аби розширити географію його учасників, потрібні кошти, за словами Олени. Ідея сподобалась ректору Київського університету права НАН України, професору Юрій Бошицькому, який пообіцяв сприяння у проведенні фестивалю.

Еліна Кузнецова та Марія Кухарук хочуть організувати літній табір для іноземних студентів з метою популяризації України і зокрема Острога. Їх ідея знайшла підтримку в експертів, які порадили з соціального зробити проект комерційним.

Марія Цип’ящук, співзасновниця острозької ГО „ Екодруг” презентувала проект із створення притулку для бездомних собак в Острозі, Панчук Людмила – проект ”Глес” із збору та переробки відходів із скла, Баханчук Олександр – проект створення серії фільмів про Острог.

Як зазначили в кінці форуму експерти, роботи молоді достойні уваги і поваги, а переможців вони визначать незабаром.

Проведення молодіжного форуму "Проектні дні" в Острозькій академії відбувається за підтримки заступника голови Рівненської облдержадміністрації Олексія Губанова, який в свою чергу пообіцяв профінансувати реалізацію найвдалішого проекту.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.