Рівненщину засипають сміттям

Органи прокуратури Рівненщини організували та провели перевірки у діяльності органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та контролю з питань додержання вимог Закону України "Про відходи". Перевірки засвідчили про численні порушення при виконанні цими органами наданих законом повноважень.

Зокрема, посадові особи місцевих державних районних адміністрацій, органів місцевого самоврядування не в повній мірі забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів, організацію обліку їх утворення, оброблення, знешкодження та утилізації, а комісії з питань поводження з безхазяйними відходами, які створені при радах місцевого рівня, практично бездіють.

Для прикладу, відповідними комісіями залишено поза увагою наявність на території Дубенської міської ради 9 несанкціонованих звалищ відходів загальною площею 0,17 га, на території Рачинської сільської ради -несанкціонованого звалища площею 3 га.

З метою усунення виявлених порушень Дубенський міжрайонний прокурор вніс подання головам відповідних рад, які перебувають на розгляді, - повідомили з прес-служби прокуратури Рівненщини.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.