Гарячої води у Рівному більше не буде

У зв’язку з проведенням теплопостачальними підприємствами міста Рівного повномасштабних ремонтно-відновлювальних робіт, від сьогодні  буде призупинено роботу частини котелень та ТЕЦ . Тому з 13 травня 2013 року у місті Рівне призупинять подачу гарячої води у будинки та споруди, які обслуговуються цими підприємствами.

У лікувальних закладах міста подача гарячої води не припинятиметься. Окрім того, продовжуватиметься подача гарячої води  у ті об’єкти, обслуговуванням яких опікується компанія "Еско -Рівне", акції якого передали "Спецкомбінату - Ритуальна служба".

Як уточнили у прес-службі Рівнеради, подача гарячої води у будинки та об’єкти які обслуговує ТОВ «Рівнетеплоенерго» поки буде продовжуватися.  Про припинення водопостачання чиновники повідомлятимуть в подальшому. 

Нагадаємо, що гарячу воду в місті трациційно щороку перестають подавати в оселі рівнян в травні. Очікувати на відновлення гарячого водопостачання мешканцям багатоповерхівок слід не раніше початку опалювального сезону в жовтні. Також побалувати рівнян тепленькою водичкою влада може на День Незалежності та День міста.  

Коментарі

Розпочався "запашний" сезон в Рівне. Маршрутками краще не пересуватися)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.