На Рівненщині смакували "скаженого" бобра

30 квітня, в районі «Ситалівського» ставка на канаві (3-4 км. від смт. Володимирець) молоді люди знайшли живого бобра. 2 години вони з допомогою ще кількох друзів намагалися його впіймати. Тварину забили залізною палицею і зняли шкіру.

Голову, шкіру, внутрішні органи та кишки прикопали в землю там же, де зняли шкіру. Далі частину м`яса замаринували на шашлик, а з частини зготували «печеню». Всього бобрятиною (фахівці підозрюють, що тварина могла бути скаженою) поласували 19 чоловік.

7 травня виявлені в холодильнику залишки м?яса та кісток бобра працівники ветеринарної служби вилучили і спалили в крематорії, а ножі та посуд відповідно обробили. Також здійснено дезінфекцію місця, де знімали шкуру. У той же день 2 зразки патматеріалу від мертвого бобра та голову від забитого бобра направлено в рівненську регіональну державну лабораторію ветеринарної медицини, однак проби виявилися непридатними для дослідження.

У зв’язку з підозрою захворювання бобрів на сказ управлінням ветеринарної медицини в Володимирецькому районі проводяться заходи щодо профілактики та ліквідації сказу тварин. Про це повідомив начальник управління ветмедицини у Володимирецькому районі Олександр Петрук. Про це повідомляє polissya.net.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.