Венеціанський карнавал відкриється у Рівному

Фотовиставка "Венеціанський карнавал" відкриється у Рівному в рамках святкування Днів Європи. Царемонія вікриття відбудеться у п’ятницю, 17 травня, о 15:00 в ресторані готелю "Мир".

 

Венеціанський карнавал є одним з найбільш відомих не лише в Італії але й у всьому світі. Ця красива, романтична традиція сповнена фарб та особливою атмосферою.

Цього року Венеціанський карнавал проходив під девізом "Життя в кольорі". Дійство традиційно відбувалось на центральній площі Венеції Сан-Марко, де під час одного з конкурсів на кращий маскарадний костюм зібралось більше 5 тис. чоловік.

Традиційно щороку карнавал розпочинається старинним ритуалом під назвою "Воло делла Коломбіна" або "Політ ангела", а завершується "Регатою мовчання", де сотні гондол з запаленими свічками в цілковитій тиші пропливають від древнього мосту Ріальто по Великому каналу і виходять в Венеціанську лагуну. 

Дрес-кодом для входу на Венеціанський карнавал в Рівному є головний символ карнавалу і основний сувенір, який зазвичай привозять з подорожі в Італію – маска.

Автори виставки Тетяна Вакулюк, Жанна Каштан, Олександр Харват (клуб "Простір фото") стали учасниками карнавалу у Венеції в лютому цього року й діляться своїми враженнями – світлинами.

У програмі "Золотий саксофон" Євген Самусенко, оригінальне виконання танців від "Сузір’я Едельвейс" та пісні у виконанні тріо «Лісова пісня» Рівненського МБК, конкурс, спілкування з авторами виставки за філіжанкою запашної кави…

Ведуча: заслужена артистка України Галина Цьомик.

Вхід за  запрошеннями, які можна отримати в студії "У фарватері істин".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.