«Кардинал-Рівне» завершить Чемпіонат України у Хмельницькому

До завершення Чемпіонату України з футзалу серед команд "Екстра-ліги" МФК "Кардинал-Рівне" проведе ще два поєдики у Хмельницькому.

Підсумкове п`яте місце за підсумками 24 зіграних матчів у Чемпіонаті України не дають можливості "Кардинал-Рівне" продовжити боротьбу за медалі змагань. Проте, на цьому сезон для рівнян не завершився. Згідно регламенту команди, які не потрапили до "чемпіонського" плей-офу мають розіграти "втішний фінал". Тобто, команди, які за підсумками основного етапу посіли місця з 5 по 7 повинні були між собою провести ряд поєдинків, за підсумками яких і буде визначене остаточне місце у чемпіонаті.

Спершу планувалося, що цей міні-турнір пройде у кожному місті, яке представляють команди, тобто, у Рівному, Хмельницькому та Єнакієво. В кожному такому турі учаснкии зіграють один з одним в одне коло. Проте, реалізувати заплановане на початку сезону не вдалося. Коли, на прикінці чемпіонату, вже визначились учасники Чемпіонату "аутсайдерів" виявилось, що не усі бажають в ньому грати. Так тренер "Єнакієвця" Олег Солодовник повідомив, що його команда в цих змаганнях категорично грати не буде, бо фінансові витрати на дводенні виїзди до Рівного та Хмельницького не є виправданими за "почесне" п`яте місце. Натомість представники Хмельницького - є найпалкішими прихильниками проведення цього турніру. Звісно, аутсайдера чемпіонату можна зрозуміти. "Спортлідер+" хоче здобути хоча б одну перемогу в сезоні. Щодо позиції МФК "Кардинал-Рівне", то вона нейтральна, президент клубу Володимир Валявка відносно турніру сказав наступне: "Ми маємо дотримуватися регламенту

Додаткова стадія Чемпіонату України з футзалу серед команд "Екстра-ліги" за 5-7 місця відбудеться. Усі ігри "втішного фіналу" відбудуться з 17 до 19 травня у Хмельницькому. Відкриє турнір матч МФК "Кардинал-Рівне" - "Спортлідер+", який відбудеться у п`ятницю 17 травня. Наступного дня, у суботу 18 травня МФК "Кардинал-Рівне" зіграє з "Єнакієвцем". Час початку матчів стане відомий найближчим часом, - про це повідомляє Рівненська обласна федерація футболу.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.