На Рівненщині молодика позбавили волі за збір «трави»

Два роки і три місяці позбавлення волі Радивилівський районний суд присудив 26-річному молодику за незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів, а також за повторне незаконне їх придбання та зберігання без мети збуту, - повідомляє прес-служба Радивилівського РВ України в Рівненській області.

Влітку 2012 року житель села Підзамче Сергій виявив на території Радивилівського району дикоростучі рослини коноплі. Дані рослини він помістив у пачку з - під сигарет, маючи намір використати «зілля» у власних потребах, після чого поїхав у районний центр де і був затриманий працівниками міліції.

Продовжуючи чинити кримінальне правопорушення Сергій вже восени повторно зриває рослини конопель для куріння і переносить їх до свого місця проживання. Згідно висновкам фізико-хімічної експертизи вилучені рослини є наркотичним засобом – канабісом, маса яких, в перерахунку на висушену речовину, становить майже 12 та 0.1 і 49 грамів.

Кримінальний багаж чоловіка також складають ще два не відбутих покарання по вирокам районного суду за частиною 2 статті 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) та частиною 2 статті 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.