У Рівному відкрився «ЕТНО-СВІТ» (ФОТО)

У Рівному 13 травня в арт-кав’ярні «Salvador Dali» відбулося відкриття виставки «ЕТНО - СВІТ» відомого кіровоградського художника  Юрія Гончаренко.

Цей яскравий український художник, котрий працює в галузі живопису та декоративно-прикладного мистецтва. Його картини зберігаються в Кіровоградському обласному художньому музеї, художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна, приватних колекціях України, Росії, Німеччини, Японії.

«Я одного разу вирішив записати музику на символіку, на знаки. От як музику пишуть на ноти, так я пишу на знаки. Ось, наприклад, співається в пісні про діву Богородицю, а я, про себе, думаю як же ж зобразити Богородицю в знаках? А потім розумію, що це ж богиня Макоша», - поділився Юрій Гончаренко.

Вже 15 років він творить. Навіть вигадав сам свою авторську техніку.

Зазвичай, його роботи – це певні враження від поїздок. Багато робіт пов’язаних зі святами та календарями.

Митця абсолютно не цікавить ні церква, ні те, що коїться у світі. Він сам собі цар.

Також Юрій Гончаренко додав, що в захваті від Рівненського краю:

«Чому територія Рівного? У мене мама з Полісся. Я вже втретє у Рівному. Знаєте, мені якось тут дуже подобається. У вас на ринку навіть продають білі гриби(сміється – авт.). Якби мені довелось обирати у Києві чи в Рівному провести виставку, то я обрав би Рівне. Мені до вподоби це місто.»

Вуха слухачів потішив своїм виступом відомий фольклорний гурт "Гуляйгород", котрий вже не перший рік товаришує із митцем.

Всі бажаючі мають можливість переглянути роботи Юрія Гончаренко до 27 травня в атр-кав‘ярні «Salvador Dali».

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.