Гості з Волині не дочекались керівництва Рівного

Сьогодні, 14 травня, в залі засідань Рівненської міської ради відбулась прес-конференція представників Луцької міської ради з нагоди відкриття туристичного сезону міста Луцька «ЛУЦЬК. Приємне відкриття!», що відбуватиметься 18-19 травня.

18-го травня відзначають одразу два свята День Європи та День Музею. Як розповіла начальник управління туризму та промоції міста Луцької міської ради, депутат Луцької міської ради Наталія Бунда, лучани підготували цікаву розважальну програму:

- Головним інформаційним приводом свята стане відкриття системи туристичного ознакування Луцька, яка складається з 11-ти вказівників та трьох інформаційних світлових пілонів. З нагоди святкування Дня Європи центр міста перетвориться на майданчик для знайомств з країнами Євросоюзу. А 19 травня, з метою пропагування родинних цінностей відбудеться фестиваль луцьких мам, який передбачає проведення виставки-ярмарку, вистави, майстер класи та інше.- розповідає Наталія Бунда.

Туризм – це як цукерка в гарній обгортці, а наповнення цієї цукерки – це різноманітні фестивалі та програми, про які розповідає  директор комунального підприємства «Центр туристичної інформації та послуг» Луцької міської ради Олена Семенюк:

- В Луцьк варто їхати кожного місяця, адже заплановано багато подій. Найголовнішою подією року – це «Ніч у Луцькому замку», який відбудеться 29 червня. Також 3-4 серпня відбудеться Фестиваль українського духу «Бандерштат», 25 серпня святкуватимемо День міста, а 27 жовтня проведемо Фестиваль «З любовю до сала» та багато інших не менш цікавих подій чекає всіх жителів та гостей у Луцьку, - говорить Олена Семенюк.

Представниці Луцької міської ради розповіли і про майбутні спільні проекти з Рівненщиною:

- Ми плануємо розвивати проект «Велика Волинь» і хочемо обєднати Волинь з Рівненщиною, адже ми не є конкурентами ми повинні співпрацювати і в туристичній сфері, адже Рівненщина багата своїми природніми ресурсами,заповідниками,  тут є те, чого немає в нас, Музей Бурштину, наприклад, – говорить Наталія Бунда.

Також Олена Семенюк порадила місця які обов’язково варто відвідати. Приїхавши до Луцька на один день:

-Завітавши до Луцька на один день, ми радимо в першу чергу відвідати Луцький замок, де працює чотири музеї та скористатись самостійними екскурсіями міста і здійснити «подорож у часі», а також відвідати оглядовий майданчик.

Незважаючи на те, що представники Луцької міської ради гостинно запросили рівнян у Луцьк та прагнуть співпрацювати з Рівненської міською владою для втілення спільних проектів прес-конференція відбулась без участі керівників міста Рівне, на яких гості даремно чекали близько 15-ти хвилин.

Коментарі

УВАГА !!! ПРОГОРІВ ЧЕРГОВИЙ УКРАЇНСЬКИЙ БАНК - "ЗАХІДІНКОМБАНК". ТЕРМІНОВО ВИРИВАЙТЕ ЧЕРЕЗ СУД СВОЇ ДЕПОЗИТИ.

вони чекали на журналістів, а не на керівництво міста....

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.