У Рівному покажуть виставу під мелодії «ДахаБраха»

Сьогодні, 14 травня, відбулась прес-конференція артистів Житомирського облмуздрамтеатру імені Івана Кочерги у Рівненському облмуздрамтеатрі.

На суд рівненського глядача колектив запропонував такі вистави :

 «Муха-Цокотуха» Корнія Чуковського -  музично-хореографічна вистава для дітей

 «Украдене щастя» Іван Франка - сучасний погляд на «класичний трикутник» режисера-постановника, заслуженого діяча мистецтва України, художнього керівника театру Наталії Тімошкіної  - це вистава в стилі етно-модерн з максимальним наближенням до фольклору, закріплена музикою від етно-хаус гурту «ДахаБраха».

Про власне режисерське бачення «Украденого щастя» розповіла Наталія Тімошкіна:

«У виставі я не змінювала авторський текст, але показала власне бачення. Забравши побутові сцени я залишила лише «любовний трикутник», взявши до уваги лише психологію людських почуттів, емоційний стан кожного героя, їх живий оголений нерв. Обрала музику «ДахиБрахи» недаремно. Адже вважаю що їх мелодії дуже гармонійні та єдині у своєму виконні. Це справжнє відкриття для мене, і їх гурт – це ціла подія. У виставі дуже багато відвертих сцен і тому найважче було не перейти межу».

Про складність гри у виставі розповіли і актори :

«Було складно, тому що це дуже складний психологічний матеріал, це трагедія. Але разом з тим я отримала акторський кайф від гри в такій виставі. Чим більше ми говоримо про неї, тим більше в мене хвилювань»,- ділиться своїми враженнями артистка драми, провідний майстер сцени Марина Іваненко.

Артисту драми Дмитру Зіневичу найважче було психологічно пристосуватись до своїх колег по сцені:

«Зате тепер ми не просто колеги, а рідні люди»- говорить Дмитро.

Марина Іваненко, Зіневич Дмитро, Сергій Артеменко - головні актори вистави "Украдене щастя"

Сьогодні актори театру перевтілились із казкових героїв у серйозних персонажів, адже ще вранці грали у виставі «Муха-Цокотуха», а ввечері гратимуть серйозні, психологічні ролі в «Украденому щасті»

- Смішні, несерйозні та некрасиві ролі дають внутрішню свободу, це додає яскраві фарби, як у реальному житті. Адже завоювати довіру дітей дуже складно, вони відчувають фальш та нещирість. Я вважаю що любов до театру батьки повинні виховувати з дитинства, лише тоді ми виховаємо театральну еліту і свого глядача, - розповідає Наталія Тімошкіна.

Насамкінець директор та художній керівник Рівненського облмуздрамтеатру Володимир Петрів запросив всіх відвідати благодійну виставу «Тіні забутих предків», кошти з якої будуть зібрані для порятунку маленького Аскольда Павловича. У виставі будуть задіяні всі актори театру. Квиток коштує 50 гривень.

Директор та художній керівник Рівненського театру Володимир Петрів, Ірена Боровець-керівник літературно-драматичної частини

«Ми дуже ретельно підійдемо до продажу квитків і хочемо в день вистави вручити батьку хворого хлопчика всі зібрані нами кошти. Запрошуємо всіх рівнян прийти на виставу і підтримати Аскольда, допомогти йому вижити» - говорить Володимир Петрів.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.