Мер Рівного збільшив собі зарплату в півтора рази

Члени Рівненського міськвиконкому проголосували за преміювання керівників Рівненської міської ради. Мер Рівного Володимир Хомко, заступники міського голови Олексій Хмилецький, Галина Кульчинська, Андрій Філін та Сергій Васильчук відповідно до цього рішення отримали надбавку до зарплати у розмірі 50% від окладу за квітень.

Преміюванням очільників міста традиційно задоволені не всі члени міськвиконкому та депутати Рівнеради. На сьогоднішному засіданні з цього приводу знову виникла суперечка.

Член міськвиконкому, свободівець Андрій Бортнік не підтримав таке рішення. Натомість міському голові Рівного це не сподобалось. 

- От пане Андрій, Ви вважаєте три тисячі гривень нормальною зарплатнею міського голови?

- Небагато. А нормально, що хірург отримує 2500 гривень? 

- А міський голова?  Визнайте!

- Не багато. А ми не знаємо за що вас преміюють. Ви скажіть за що виплачуються премії. 

- Але визнайте, що це не багато. 

- Не багато.

- От бачите хоч один раз  "Свобода"  зі мною погодилась.

Натомість продовжувати суперечку Андрій Бортнік не став. 

Нагадаємо, у 2010 році міський голова на займаній посаді отримав 115 853 гривні, а в 2011 році – 117 486 гривень. Пристойно заробили і заступники мера Рівного

Тим часом не бідують і керівники Рівненської обласної ради

Коментарі

і тоді назва статті буде правдивою. тому журналіст не правий. ну невже так важко не бути упередженим! ПЕРШЕ ПРАВИЛО ЖУРНАЛІСТИКИ: НЕУПЕРЕДЖЕНІСТЬ!

і?

і?

Пане Д. погодьтесь, що назва статті не відповідає дійсності. Заробітну плату йому підняли члени міськвиконкому. Станом на 23-00 Хомко ще не підписав рішення виконкому, тому він до цього не причетний. Завтра, після 12-00 це може бути правдою.

аналогічні матеріали написали всі рівненські змі. підколка не зарахована.

у мене вже імунітет :-) Ще працюючи в ОГО - звик. Та й матеріал Дюга

Цікаво-цікавісінько скільки отримує Олексій від містера Х за те щоб обгавкувати іншого містера Х? Робімо ставки, панове! Я думаю, не менше 5000. Він за менше не хотів би щоб його в коментах поносили. Не те щоб в очі.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.