У Рівному від молодят на джипах захищаються парканом

Паркани на газонах у центрі міста почала ставити міська влада Рівного. За вказівкою міського голови Рівного газон поблизу пам'ятника Княгині Ользі обгородили новеньким оцинкованим парканом. Такі дії викликали щирий подив у рівнян. Логіку благоустрою мер Рівного Володимир Хомко пояснив сайту "ВСЕ": 

- Мусили врегулювати рух та встановити огорожу разом зі шлагбаумом, щоб припинити весь той безлад, що там коїться. Адже мешканці багатоквартирних будинків скаржаться. Поставили паркан - тепер молодята не будуть заїжджати під самий Свято-Воскресеньський собор. Натомість швидка матиме доступ, адже ключі мають мешканці будинку, представники двох храмів та єпархії. 

Ось так виглядає облаштований парк зараз. 

Коментарі

ТАкий шлагбаум пожарним авто просто роздавиться, при необхідності, а от джипери то точно не проїдуть!

Цікаво побачити на підставі яких документів закрили частину землі яка належить громаді????Бо бабкам незручно, одумайтесь!!!Пожежники таке б не дозволили але бабки це дуже важливо. Не дай Боже загориться щось і будуть 3 години шукати ключі від шлагбаума.......

Проблема там була не в молодятах,а в джиперах зі Злати Плази.Рідкий випадок,коли мер вирішив реальну проблему,досить оперативно і правильно.Можеш поспілкуватися з колишньою колегою-радіожурналісткою ,що живе в сусідньому будинку.Ця бабуся закошмарила мера і навела лад в дворі.

Де там пям"ятник Княгині Ользі? Обізнані журналісти......

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.