У Рівному торгівця людьми посадять на 3 роки

44-річного мешканця Рівного, розшукуваного у Королівстві Іспанія, судом визнано винним у вчиненні злочинів, пов’язаних з торгівлею людьми та незаконним обігом наркотичних засобів, передбачених ч. 2 ст. 149, ч. 2 ст. 305 та ч. 2 ст. 307 КК України.

«Чоловік кілька років переховувався за кордоном з метою уникнути покарання в Україні. Проте, згідно домовленостей, передбачених "Європейською конвенцією про взаємну допомогу у кримінальних справах" та проведених міжнародно-розшукових заходів, місцезнаходження рівнянина було встановлено та у 2012 році фактично видано іспанськими компетентними органами правоохоронцям нашої держави. Досудовим і судовим слідством доведено, що засуджений упродовж 2000-2001 років під приводом працевлаштування переправив за кордон 13 українських жінок та передав їх власникам нічних клубів. За кордоном українки й дізналися, що мають працювати не покоївками чи адміністраторами, а займатись проституцією. Потерпілі відмовлялися виконувати злочинні вимоги, однак до них застосовувались психічне насильство та погрози розправою з дітьми та близькими. Крім того, з’ясовано, що під час візитів до зарубіжних кран, чоловік купував кокаїн та контрабандою переправляв його посилками з Іспанії в Україну. Вину у скоєнні злочинів підсудний визнав повністю та підтвердив фактичні обставини, що встановлені органом досудового розслідування», - розповідає старший прокурор прокуратури Рівненської області з міжнародно-правових доручень Раїса Приходько.

Згідно вироку суду міру покарання призначено у вигляді 3 років позбавлення волі із конфіскацією половини належного чоловіку майна. Однак, враховуючи м’якість покарання, прокуратурою оскаржено судове рішення в апеляційному порядку, - повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.