Мешканці Рівненщини побачать унікальне полотно

16 травня в «Острозькій академії» буде представлено полотно київського художника Артура Орльонова «Благословення Феодосія Печерського».

Картина безпосередньо пов’язана з історією нашого краю. Оскільки святий, зображений на картині – князь Федір Острозький. Наприкінці життя він залишив світські справи і постригся у ченці Києво–Печерського монастиря під ім’ям Феодосій. Згодом його канонізували. Картину вперше презентують на батьківщині князя, який став святим, – в Острозі. Це відбудеться у рамках міжнародної конференції на тему «Місія України в сучасному світі».

Полотно є другим із серії картин «Сузір’я князів Острозьких», котру створюють у рамках культурно-мистецького проекту «Україна славетна», ініційованого благодійним фондом «Схід-Захід разом». Нагадаємо, перша картина має назву «Князь Данило Острозький у битві на Синіх водах. 1362 рік». Це полотно також можна буде побачити під час презентації. Після чого упродовж тижня картини експонуватимуть в Рівненській обласній бібліотеці, - про це повідомляє Рівненська ОДА.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.