Рівненські школярі взяли участь в перегонах (ФОТО)

Сьогодні, 15 травня, відбулось урочисте відкриття обласних змагань мопедистів та мотоциклістів серед учнівської молоді на «Станції юних натуралістів» Рівненської облради.

Змагання відкрив директор Рівненського державного обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Володимир Южаков:

« На сьогоднішніх змаганнях головне це безпека, адже життя та здоров’я – це найдорожче. Бажаю вам бути уважними і обережними та показати свої вміння та бійцівський дух, щоб техніка не підвела вас. Сьогодні переможених не буде».

 Змагання проводяться у таких класах: «Мопед стандарт», «Мопед вільний» молодшої та старшої вікових категорій, «Мотоцикл стандарт», «Мотоцикл вільний» – в індивідуально-командному заліку; перегони по пересічній місцевості, що складаються з двох заїздів (від 8 до 20 хвилин у кожному заїзді, залежно від рішення суддівської колегії) у кожному класі машин.

Основними завданнями цих змагань є розвиток конструкторських та раціоналізаторських здібностей, стимулювання росту спортивно-технічної майстерності учнівської молоді; популяризація технічної творчості та надання технічних знань з галузей автотехніки, правил дорожнього руху; виховання в дітей сили волі, дисциплінованості, відповідальності, вміння переборювати труднощі, адаптуватися до навколишнього середовища та обмін досвідом з організації роботи спортивно-технічних об’єднань учнівської молоді.

Територія для проведення змагань була обмежена сигнальною стрічкою. Для забезпечення охорони життя та здоров’я як учасників перегонів, так і глядачів, по периметру траси працювали технічні комісари.

Згідно з правилами змагань перед стартом кожному учаснику проведено медичний контроль, а технічний огляд мототехніки здійснив голова технічної комісії змагань. Після брифінгу для юних мотокросменів було проведено інструктаж з техніки безпеки, керівників команд ознайомили з Індивідуальним регламентом проведення заходу.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.