У Рівному читатимуть вірші «просто неба»

18-19 травня відбудеться 6-й розділ поетичних читань, влаштованих організацією «ЛІТЕРАТУРА.rv». Ось уже рік рівненські любителі поезії мають змогу зустрічатися та знайомитися із новими віршами та їх творцями просто неба.

У суботу 18 травня у театрі МЕТР музиканти та рівненські автори створять поетично-музичний ф'южн. на "Просто неба. Кульмінація.Розділ 6" для вас читатимутьВікторія Дикобраз, Маргарита Самборська, Марк Оплачко, Ксюша Сабурай, Дмитро Домарецький, Олександра Рут, Аня Невірковець.

А ще на глядачів чекає сюрприз -Оркестр Яко Іжиця і музичний супровід від проекту «Співанка». У неділю у парку Лебединка для всіх бажаючих читатимуть поети із Західної України (та й не тільки). Організатори шукали їх не один день.

19 травня на «Просто неба. Кульмінація.Розділ 6»  читатимуть:Ростислав Поляков, Ігор Бийгрімполе, Юля Іванчук, Андрійко Варят Мілена Вітровська, Богдан Боденчук , Марічка Весна, Даша Брицька, Володимир АЙВЕНГО Столярчук, Катруся Танчак, Руслан Кукса, Анна Лисенко. Це нові обличчя, нові стилі, нові вірші.

Також працюватиме "вільний мікрофон" - всіх бажаючих почитати свої вірші у фіналі заходу.

Квитки на суботу: попередній продаж - 15 грн; в день заходу - 20 грн.
На неділю: вхід вільний.
Контактні телефони: 093.747-52-08, 096.632-03-84, 095.741-41-22
Маргарита (https://vk.com/fialkovo)
18 травня чекаємо в МЕТРі о 19:00
19 травня - на Лебединці о 14:00

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.