Рівнян запрошують на «Невипадкову зустріч»

Бібліотека продовжує  цикл заходів «Невипадкові зустрічі»  з відомими краянами, які попри  проблеми зі здоров’ям досягли успіху в житті і діляться своїм досвідом і досягненнями. Так, в рамках серії бібліотечних заходів

16 травня о 14:00 годині у приміщенні Комунального закладу «Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека» Рівненської обласної ради (II поверх, хол) відбудеться зустріч із майстрами спорту України міжнародного класу зі спортивних танців на візках серед спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату подружжям Іваном та Надією Сівак та Наталією Колесовою.

Вони троє жертви нещасних випадків – Іван хлопцем упав із 6-го поверху, Надію у 19 років придавило  залізною брамою, Наталія  потрапила в автомобільну аварію й отримала травму хребта. Але головне те, що вони зуміли перемогти себе, зуміли зробити те, що, здавалося б, зробити неможливо. Тепер вони відомі не лише в Україні, але й за її межами.

Сівак Іван, Сівак Надія  – майстри спорту зі спортивних танців на візках серед спортсменів  з порушеннями опорно-рухового апарату, чемпіони світу з бальних танців,  володарі кубку світу, члени збірної команди України.

Відвідувачі матимуть можливість побачити танцювальні номери титулованої української пари.

Зустріч також відвідають Колесова Наталія та Товстий Андрій – майстри спорту України зі спортивних танців на візках серед спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату, фіналісти чемпіонату світу, володарі кубку світу, члени збірної команди України.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.