Рівненські вертолітники здали іспит в Конго. ФОТО

Льотний склад українських миротворців у Демократичній Республіці Конго здав піврічні залікові тренажі.

15 травня, на аеродромі міста Гома льотний склад 18-го окремого вертолітного загону ЗС України Місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго в черговий раз взяв участь у заліковому тренажі та здав заліки з правил експлуатації авіаційної техніки, повідомив помічник командира 18 ОВЗ Місії ООН у ДР Конго майор Віктор ШУБЕЦ.

 Захід, який відбувся під загальним керівництвом заступника командира окремого вертолітного загону підполковника Володимира Партики, проведено відповідно до Настанови з інженерно-авіаційного забезпечення бойових дій та бойової підготовки авіації Збройних Сил України. Протягом двох годин начальники груп інженерно-авіаційної служби вертолітного загону за напрямами діяльності провели практичні тренажі та прийняли заліки у командирів екіпажів, льотчиків-операторів та бортових техніків в кабінах бойових вертольотів Мі-24.

Як зазначив начальник групи обслуговування і регламенту авіаційного обладнання майор Олег Пушкарук, досконале знання авіаційної техніки є запорукою безпечного виконання польотних завдань, особливо в умовах гірської місцевості, де великі перепади висоти є звичайним явищем.

– Перевірка показала, що всі шістнадцять офіцерів, які пройшли тренажі та здали заліки, мають рівень знань, який дозволяє допустити їх до польотів, – зазначив майор Олег Пушкарук.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.