Мер Рівного завезе поляків до Острога

Сьогодні, 16 травня, у залі засідань Рівненської міської ради мер міста Володимир Хомко зустрічав делегацію Радомщанського повіту.

У складі делегації приїхали: Роберт Закжевскі, Анджей Плютецкі, Софія Бартнік, Уршула Рорат та Гражина Мушвіц.

На дійстві були присутні заступник міського голови Рівного з питань житлово-комунального господарства, земельних відносин Олексій Хмилецький, заступник міського голови з питань економіки, торгівлі, громадського харчування і побутового обслуговування, комунальної власності та соціального захисту населення Сергій Васильчик, начальник відділу міжнародних зв'язків міськвиконкому Олена Петрів та начальник управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради Василь Харковець.

Очільник міста привітав гостей з Польщі і зазначив, що відмінив всі свої наради, зустрічі та має намір проводити з польською делегацією весь час.

«Ми святкуємо День Європи демонстративно тому, що маємо на меті показати всім, що ми хочемо в Європу, щоб всі розуміли наші пріоритети. Ми з вами поїдемо в маленьке, але досить історичне місто Остріг, відвідаємо «Острозьку академію». Побуваємо в Нетішині на АЕС, бо я знаю, що у вас таких немає. Також поїдемо в один із найстаріших монастирів України. А, зокрема, сьогодні запустимо лебедів на Лебединці та відвідаємо місцевий музей», - додав Володимир Хомко.

«Ми дуже вдячні за запрошення. Та залюбки візьмемо участь у ході, яка відбудеться завтра. Ми є в Європі, а ви наші партнери. У вас є бажання бути в Європі, тому я впевнений, що все вийде», сказав староста Радомщанського повіту Роберт Закжевскі.

Після чого обидві сторони обмінялись подарунками та поїхали обідати.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.