У Рівному нагородили учнів та освітян

Сьогодні, 15 травня, у Рівненському облмуздрамтеатрі відбулась підсумкова сесія Рівненської Малої академії наук учнівської молоді.

У ній взяли участь представники Національного центру „Мала академія наук України”, ректори вищих навчальних закладів області, керівники закладів обласного підпорядкування, працівники, відповідальні за роботу з обдарованою учнівською молоддю в системі МАН України у районах та містах області, учні старших класів загальноосвітніх навчальних закладів області – кандидатів у дійсні члени та дійсних членів Рівненської МАН учнівської молоді, науковців та вчителів.

Подякувати своїм вчителям та привітати переможців вийшли і учасники Малої академії наук

Начальник відділу освіти та науки Григорій Таргонський привітав всіх учнів та вчителів:

- Мала академія наук відкриває для учнів нові можливості. Якість наукових робіт зростає щороку, адже учні використовують мультимедійні технології та роздаткові матеріали. У 2012-2013 році в Рівненській області у Малій академії наук взяло участь 1872 учні, з яких 773-пройшли обласний етап змагань, якими було написано 823 дослідження. А 36 учнів здобули перемогу на Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідних робіт, які пройшли ІІІ етап змагань. Це успіх. Вітаю всіх присутніх з перемогами.

Начальник відділу освіти і науки Григорій Таргонський

На заході  нагородили дипломами  управління освіти і науки Рівненської ОДА переможців II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт – учнів-членів МАН у 2012-2013 навчальному році.

Також вручили свідоцтва про закінчення  навчання у Рівненській Малій академії наук учнівської молоді випускникам закладу.

Нагородили кращих наукових керівників почесними грамотами Рівненської ОДА, Рівненської облради, обласного управління освіти і науки, Національного центру „Мала академія наук України”, почесними грамотами та подяками Рівненської МАН учнівської молоді.

Були вручені нагороди в таких номінаціях:

 «Найкращий науковий керівник 2013» - Галина Міщук.

«Найкращий керівник гуртка» - Віталій Мартинюк.

«Найкращий директор закладу 2013 зі співпрацею з МАН» - директор НВК №12 Вікторія Лагутюк.

«Найкращий відділ освіти» - начальник відділу освіти Костопільської районної адміністрації Людмила Новак.

«Найкращий навчальний заклад зі співпрацею з МАН»- Корецький НВК.

Директор Рівненського МАН Олександр Анатолійович Андрєєв

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.