У Рівному безпліддя лікують сучасними методами

В обласному центрі планування сім’ї та репродукції людини, що віднедавна діє на базі нового перинатального, розпочали застосовувати малоінвазивні технології.

Донині це практикували лише в сусідніх областях. Туди і направляли місцевих жительок. Втім після придбання за кошти держсубвенції сучасного обладнання місцеві фахівці теж мають можливість оперувати з мінімальним хірургічним втручанням (гістеро- та лапароскопічні операції).

За словами начальника обласного центру планування сім’ї та репродукції людини Романа Шустика, для пацієнток такі процедури не болісні, тож час госпіталізації істотно зменшений. Водночас, нова апаратура та підходи в роботі дозволяють покращувати результати – відновити репродуктивні функції жінок, які бажають народити дитину. З початку року в Центр звернулися 5 тисяч пацієнтів, з них половина - сільські жителі.

Після модернізації закладу, кваліфіковану медичну та психологічну допомогу надають терапевт, невропатолог, кардіолог, отоларинголог, офтальмолог, мамолог та ендокринолог. Загалом в обласному перинатальному центрі обстежують та лікують пацієнтів із різними формами непліддя – гінекологічними, урологічними та ендокринологічними розладами. Також в закладі надають консультації сімейним парам, проводять медико-генетичні обстеження, здійснюють профілактику захворювань. А щоб умови перебування пацієнтів у центрі планування сім’ї та репродукції були комфортними, тут створили відділення лікування неплідного шлюбу – з ліжками денного стаціонару, про це повідомляє Рівненська ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.