У Рівному вандали руйнують "Карету кохання". ФОТО

Від рук зловмисників страждають пам’ятки у "Парку молоді" у Рівному. Так невідомі пошкодили "Карету кохання", яку за підтримки міської влади становив меценат та депутат міської ради Олександр Нестерук.

Малу архітектурну форму депутат за власні кошти встановив улітку минулого року. Каже , ідею такого пам’ятника підгледів під час поїздок до Європи. Адже там кожне місто має родзинку схожого плану. У Рівному ж не так багато місць, які молодята зможуть зберегти у своїх сімейних альбомах, - зауважив депутат.

"Карета" виготовлення з металу та покрита спеціальною автомобільною фарбою. За задумкою вона не потребувала ремонту не менше двох років. Однак нещодавно вандали все ж таки змогли пошкодити металеву конструкцію – відпиляли декілька невеликих частин.

— Прикро коли до місцевих пам'яток ставлять так по-варварськи. Адже примудрились пошкодити навіть антивандальну конструкцію. Це в той час коли ініціативні рівняни навпаки хочуть прибрати та зробити наше місто кращим. Надалі ж більше дбатиму про міцність та стійкість до руйнувань усіх встановлених пам’ятників чи лавочок. Адже зараз проводимо роботу з облаштування фонтану в парку Ювілейний, - наголосив Олександр Нестерук.

Нагадаємо, що нещодавно зловмисники вкрали лавочки в сквері Марії Несвицької в центрі міста. 

Коментарі

Розстрілювати таких людей нада!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.