В суботу Рівному розпочнуться "вольності"

Співанка – місце альтернативного відпочинку, де кожен бажаючий, не залежно від вокальних здібностей, має можливість ознайомитись та поспівати українських пісень, як сучасних, так і народних. Тепер Співанка знову заявить про себе на всю Рівненщину. Адже святкування свого першого року існування організатори, МП "Яскраво", обіцяють зробити неймовірно насиченим, драйвовим та надзвичайно яскравим дійством.

Цілий рік молоді музиканти Рівного не давали змоги сумувати рівнянам. За короткий час, колектив Співанки, побував на кількох фестах, організували свято Івана Купала та Андріївські вечорниці, відкрили школу музики «Граю як умію», влаштовували музичні вечори, які присвячені українськім гуртам… і це все лише за один рік!

Організатори впевнені, що справжня українська музика є невід’ємною частиною української культури.

Святкування дня народження Співанки буде супроводжуватись фотосушкою, де окрім зображень надрукованих організаторами, кожен бажаючий має можливість «підвісити» своє фото, а також запрошені гурти, відбудеться музичний квест, ігри, співи та яскравий музичний флешмоб, який відбудеться о 16:45 біля "Злата Плаза.

Початок заходу: 19 травня о 17.00"

Місце проведення: Лебединка (вхід від Злата Плаза)

Ключові слова: 

Коментарі

19 травня - це неділя )))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.