Рівнянин сяде на сім років за вбивство товариша

Рівненський міський суд оголосив вирок у кримінальній справі про обвинувачення 39-річного мешканця Рівного у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України (умисне тілесне ушкодження, яке спричинило смерть). Чоловіку призначили покарання у вигляді семи років позбавлення волі.

Трагедія сталася 23 жовтня 2011 року в одному з багатоквартирних будинків на вулиці Відінській у Рівному. Ахмедзанір (так звати засудженого) у своєму помешканні зі знайомим Сергієм упродовж дня розпивав спиртні напої. Між чоловіками, після надмірного вживання алкоголю, виникла сварка, яка невдовзі переросла в бійку. Ахмедзанір, схопивши дерев’яну ніжку від журнального столика з металевим гвинтом та фіксуючою планкою на ребрі, почав наносити ще недавньому товаришеві удари по голові, руках, ногах, попереку, грудях. А також клинком ножа завдав два удари в праве стегно. Тільки після цього знавіснілий чоловік зупинився, підійшов до стаціонарного телефону й набрав номер "швидкої".

«Тілесні ушкодження у комплексі призвели до вираженої зовнішньої кровотечі та масивної крововтрати, яка й стала причиною смерті, вони перебувають у прямому причинно-наслідковому зв’язку з настанням смерті і відносяться до тяжких тілесних ушкоджень за ознакою небезпеки для життя в момент заподіяння», - розповів старший прокурор прокуратури Рівного Олександр Харечко, котрий підтримував державне обвинувачення в суді.

За висновками судово-імунологічних експертиз, кров потерпілого спеціалісти виявили не тільки на знаряддях убивства й одязі засудженого, а й на стінах, стелі, меблях, килимі, речах, що були в квартирі.

Незважаючи на те, що підсудний визнав свою вину в інкримінованому йому злочині лише частково, суд, допитавши свідків, дослідивши матеріали кримінальної справи, вважає, що винність підсудного повністю доведена сукупністю доказів, зібраних у справі, - про це повідомляє прес-служба прокуратури Рівного.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.