Рівненським сім'ям допоможуть придбати житло

З початку 2013 року держпрограмою «Доступне житло» скористалися 10  краян, тоді як за увесь минулий рік – 24, повідомив заступник голови облдержадміністрації Володимир Новак.

За його словами, новосели уклали компенсаційні договори і щомісяця одержують бюджетні гроші за користування пільговим іпотечним кредитом. Так, їм уже перерахували понад 400 тисяч гривень на відшкодування 13 відсотків банківської позики. Власники доступного житла користуються пільговим кредитом під 3 відсотки. Держпідтримку новосели одержуватимуть і впродовж наступних 15 років. Це передбачено у соцпроекті здешевлення купівлі квартир у новобудові.

Варто зазначити, що на цей рік у дербюджеті зарезервували 300 мільйонів гривень на компенсацію іпотечних. Відтак, завдяки держпрограмі здешевлені квартири зможуть придбати 15 тисяч українських сімей.

Вирішити житлову проблему, скориставшись бюджетною підтримкою, мають можливість і жителі області. Для участі у соціальному проекті необхідно перебувати на квартирній черзі та оформити пільговий кредит на 15 років під 16 відсотків, 13 із них компенсує держава, - про це повідомляє Рівненська ОДА.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.