На Рівненщині фінансують відпочинок дітей

У цьому році на відпочинок школярів області спрямують 32 мільйони гривень, що на 10 мільйонів більше, ніж торік, повідомив голова облдержадміністрації Василь Берташ під час всеукраїнської селекторної наради під головуванням Віце-прем'єр-міністра України Костянтина Грищенка.

Очільник області зазначив, що на Рівненщині вдалося розширити мережу закладів оздоровлення та відпочинку. Так, цьогоріч відновили роботу 39 пришкільних таборів, які не функціонували торік. А загалом у літній період в області для учнів працюватимуть 584 заклади – 564 табори денного перебування, 17 стаціонарних дитячих закладів оздоровлення, а також 7 наметових містечок. За словами голови облдержадміністрації, цього року планують організувати відпочинок та оздоровлення для понад 86 тисяч школярів. При цьому особливу увагу приділятимуть дітям-сиротам та позбавленим батьківського піклування – їх оздоровлять стовідсотково.

Для того, щоб відпочинок школярів Рівненщини був комфортним та безпечним, всі заклади проінспектує спеціальна робоча група. Її створили за дорученням Василя Берташа. За результатами моніторингу, освітяни, медики, пожежники та санстанція нададуть свої поради та пропозиції, які будуть враховані ще до відкриття оздоровчих закладів, - про це повідомляє Рівненська ОДА.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.