У Рівному святкуватимуть День народження "Просто неба"

Організація “Література.RV” вкотре пропонує всім бажаючим відволіктися від буденних клопотів заради вихідних із якісною поезією. Їхній проект “Просто неба” святкує свій перший день народження, тож очікуйте кульмінації в 6-му “розділі”. Головних героїв стає більше, сюжет загострюється, з'являються додаткові ефекти – одного дня буде замало, тому глядачам пропонується дводенна програма.

За п'ять попередніх заходів на сцені "Просто Неба" презентувалося кілька десятків авторів з Рівного та і з сусідніх міст. Головним завданням проекту є створення стартового майданчику для авторів молодшого покоління та сприяння розвитку поетичного середовища.

Ведучими заходів незмінно будуть співкерівники організації "Література.RV" Марк Оплачко та Вікторія Дикобраз.

Все розпочнеться у суботу, 19-го травня, о 19:00 у приміщенні Молодіжного експериментального театру МЕТР. Усі присутні матимуть змогупочути 7 рівненських авторів, які декламуватимуть свої вірші під музичний супровід учасників проекту “Співанка”. Але не все так просто. Поетично-музичну атмосферу доповнюватиме оригінальний аматорський гурт “Оркестр Яко Іжиця”.

Другого дня до Рівного приїдуть декламувати свої вірші автори з Тернополя, Івано-Франківська, Луцька, Житомира, Львова, Дніпропетровська та Ужгорода. Саме в неділю, 19-го травня, о 14:00 в парку “Лебединка” всі умови і обставини сприятимуть тому, щоб насолодитися поезією просто неба.

18-те травня, 19:00 - (Соборна 14а, вхід з двору)

19-те травня, 14:00 - парк “Лебединка” (північна сторона, ближче до озера)

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.