Рівненські митники зупинили контрабанду інтелектуальної власності

У цьому році Рівненська митниця  призупинила митне оформлення товарів, які містили порушення прав інтелектуальної власності. А саме на митну територію України хотіли завезти ізоляційні деталі для ліній електропередач. Товар прямував з Росії. Його намагалось завезти підприємство з міста Дубна. Варто зазначити, що це вже другий випадок, коли митники не дозволити дубенському підприємству реалізувати контрафактний товар. Подібний випадок трапився в минулому році.

Обидва рази рівненські митники з'ясували, що  право на виготовлення ідентичних деталей належить  Львівському ізоляторному заводу. А промисловий зразок містить ознаки використання об'єктів права інтелектуальної власності, внесених до митного реєстру об'єктів права інтелектуальної власності.

Рівненською митницею по даному факту було розпочато справу про порушення митних правил за ознаками ст.476 Митного кодексу України. Санкція зазначеної статті передбачає накладення штрафу у розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією товарів, що переміщуються з порушенням прав інтелектуальної власності.

Нині справа знаходиться в Рівненському міському суді.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.