У рівненській бібліотеці танцюватимуть на відкритті виставки

20 травня об 16.00 год. у приміщенні Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки (відділ обслуговування користувачів документами з мистецтва, 3-й поверх) відбудеться  урочисте відкриття виставки декоративно-прикладного мистецтва учнів Клеванської спеціальної загальноосвітньої школи – інтернат №1 І-ІІІ ступенів «Я бачу світ…..».

Експозиція виставки налічує десятки робіт декоративно-прикладного мистецтва, виконаних у різних художніх техніках  вихованців Клеванської  школи – інтернат.

Виставка «Я бачу світ…..» стане продовженням роботи обласної бібліотеки на підтримку творчих ініціатив соціально незахищених та людей з особливими потребами.

У програмі презентації виставки:
•    акробатичні номери;
•    вальс;
•    літературно-музичні виступи.

Нагадаємо, що в рамках соціальної діяльності бібліотеки постійно відбуваються зустрічі з відомими людьми краю, які попри вади здоров’я досягли успіху в житті (цикл заходів «Невипадкові зустрічі»):

16 травня відбулася зустріч з чемпіонами світу з танців на візках подружжям Сіваків та Наталею Колосовою, раніше з Яриною Матло – параолімпійською чемпіонкою з плавання, Вікторією Самчук – незрячею поетесою. Відбуваються виставки творчих робіт людей з інвалідністю, артерапевтичні заходи.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.