Рівненські КВНщики виявились найкращими

У Рівному 18 травня в Міському палаці культури «Текстильник» відбулася ? фіналу Регіональної ліги КВН «Європа», де першість виборола рівненська команда «Сборная бывших», яка в сумі набрала 10,6 балів.

Друге місце зайняла столична команда «Проспект наук»(9,8), на третьому місці опинились гості з Мінська «Назад в будущее»(9,4).

До членів журі долучилися ведучі радіостанції «Люкс ФМ» Таня Татарченко та Слава Дьомін.

 «Чесно скажу, я конкретно ні за кого не вболівала. До початку гри в мене не було фаворитів. А от на розминці мені надзвичайно сподобались: «Сборная бывших»(Рівне), «Жіноча збірна Чернівців» та «Мальчишник»(Запоріжжя). Це ті команди, які змушували мене постійно сміятись. Можу сказати, що рівень дуже високий, чудово, офігенно просто. Респект всім командам. В кожній із них є якась родзинка», - поділилась з кореспондентом сайту «ВСЕ» ведуча «Люкс ФМ» Таня Татарченко.

 «Я пам’ятаю, коли ми приїзджали в минулому році, то також була команда з Рівного. Сьогодні Рівне просто порвало всіх, львів’яни непогано виступили і ще мені дуже сподобались команди із Запоріжжя та Києва. Я можу сказати, що в кожному КВНі є сильні команди,а є слабші команди. Але «Сборная бывших» була на висоті», - додав радіоведучий «Люкс ФМ» Слава Дьомін.

Таким чином в півфіналі зіграють такі команди: «Великі географічні відкриття»(Львів-Миколаїв-Луцьк-Млинів), «Сборная бывших»(Рівне), «Отдыхаем вместе» (Хмельницький), «Проспект наук» (Київ), «Наш формат» (Кам’янець-Подільський), «Назад в будущее» (Мінськ), «Лови момент» (Львів), «Мальчишник» (Запоріжжя), «Жіноча збірна Чернівців» та «Збірна Вінниці».

Фото з дійства можна переглянути в нашій фотогалереї.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.