На Рівненщині 16 офіційних мільйонерів

За результатами декларувальної кампанії про свої статки до територіальних підрозділів головного управління Міндоходів Рівненщини прозвітували майже 15 тисяч громадян, що на 3,5 тисячі більше ніж торік.  

Майже 7 тисяч декларацій подано  громадянами, які  реалізовували транспортні засоби. Ще понад 2,3 тисячі рівнян у минулому році отримали спадщину,  а 207 - доходи за кордоном.  Понад 4 тисячі краян звернулись за отриманням податкової знижки.

Із них 16 громадян Рівненщини повідомили про отримані торік доходи понад 1 мільйон гривень. Загальна сума задекларованого ними доходу становить 70 мільйонів гривень., сума податку на доходи фізичних осіб – понад 270 тисяч гривень. У минулому році таких декларантів було 15, сума задекларованих доходів складала 29 млн. грн., а податку 110 тисяч гривень.

Податки, які надійдуть від декларувальної кампанії, поповнять скарбниці місцевих громад Рівненщини на 13,5 мільйонів гривень. У вигляді податкової знижки з казни громадяни отримають майже 3 мільйони гривень, - про це повідомляє ГУ Міндоходів у Рівненській області.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.