На Рівненщині відремонтують більше тисячі вулиць

На оновлення доріг Рівненщини інвестують понад 135 мільйонів бюджетних гривень. За кошти цільової субвенції із держказни, а також гроші зі спецфонду обласного бюджету вдасться відремонтувати більше тисячі вулиць, зазначив заступник голови облдержадміністрації Володимир Новак.

Громади Рівненщини вже визначилися з переліком найпроблемніших об’єктів у населених пунктах. Тим часом райдержадміністрації узагальнили пропозиції з сіл і виготовляють необхідну технічну документацію. З цим завданням на сто відсотків уже впоралися в Рокитнівському та Млинівському районах. На завершальній стадії також Острозький і Зарічненський.

Водночас голова облдержадміністрації Василь Берташ поставив завдання департаменту капітального будівництва підшукати виконавців, які мають власні обігові гроші та готові авансом ремонтувати й будувати дороги. Адже, згідно з бюджетним розписом, кошти з держскарбниці надходитимуть і взимку. До того часу громади вже мають одержати нове покриття.

Голова облдержадміністрації доручив вивчити потребу в додатковій снігоочисній техніці в районах і містах Рівненщини. Адже цьогорічні заметілі вказали на необхідність оновлення спецмашин задля ефективної боротьби з наслідками стихії. На закупівлю снігоочисної техніки також планують спрямувати кошти зі спецфонду обласного бюджету, - про це повідомляє Рівненська ОДА.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.