Острог увійшов до асоціації міст "Шлях Гедиміновичів"

Нещодавно у місті Хотинь, що у Чернівецькій області, 5 міських голів – Луцька, Хотина, Кам’янця-Подільського, Ізяслава та Острога підписали угоду про створення асоціації міст "Шлях Гедиміновичів". Завдяки їй ці міста віднині спільно представлятимуть єдиний туристичний продукт на ринку України і Євросоюзу. Про це сайту чесних новин "ВСЕ" розповів заступник міського голови Острога Віталій Ундір:

- Окрім представників цих п'яти міст на цьому підписанні були присутні губернатор Чернівецької області Михайло Папієв та заступник посла Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс. У другій половині цього року Литва головуватиме у Євросоюзі, тож нас запевнили у всілякому сприянні в розвитку цього туристичного напрямку.

Фішка в тому, що одному місту, навіть такому порівняно великому як Луцьк, дуже важко самостійно представляти і розвивати свою туристичну міць. Я вже не кажу про міста невеликі із мізерним бюджетом, такі як Острог. А спільно ми можемо створити багатомовний сайт, зробити ребрендинг своїх міст, зробити їх ще більш туристично привабливими тощо. Словом, метою "Шляху Гедиміновичів" є створення сучасного міжнародного туристичного продукту.

Довідка

Гедимі?новичі - династія великих князів Литовських у 1341–1572 рр. та королів Польських у 1385–1572 рр., нащадків великого князя Гедиміна.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.