«Банк добрих справ» допомагає хворим рівнянам

Сьогодні, 21 травня, у Рівному презентували програму «Банк добрих справ».

«Проблема збору коштів на лікування людей сьогодні є найактуальнішою. Наразі держава неспроможна допомогти усім малозабезпеченим. Відтак, люди звертаються до банку з питанням відкриття поточного рахунку. Люди вважають цей рахунок благодійним, але він є псевдо благодійним. Чому? Тому, що допомога, яка зараховується на такі рахунки підлягає оподаткуванню. Потім люди платять і податок, і пеню, і штрафи. У відповідь на те, що ж робити і куди звертатися, щоб уникнути цього оподаткування і якомога більше коштів зібрати «Укргазбанком» в минулому році було проведено круглий стіл.  Банк разом з Фундацією імені князів-благодійників Острозьких асоціював соціальну програму «Банк добрих справ». Ця програма, спільними зусиллями банку, благодійних фондів, асоціації платників податків та ЗМІ має на меті допомогти малозабезпеченим см’ям зібрати кошти. Всі кошти, які збирає благодійний фонд не підлягають оподаткуванню.», - розповіла Заступник Голови Правління АБ «Укргазбанк» Ніна Шпаковська.

Програму «Банк добрих справ» презентували вже в 16 областях. На сьогодні також запланована прес-конференція у Луцьку. Таким чином, організатори планують об’їхати всю Україну.

На даний момент соціальна програма «Банк добрих справ» вже зібрала кошти на повне лікування трьох людей, які мешкають у Дніпропетровську, Донецьку та Чернігові.

Зокрема, у Рівненській області вже зібрано 15 375 гривень.

Варто зазначити, що кожна людина, яка пожертвувала хоча б одну гривню, може прийти і отримати інформацію про те, куди пішли її кошти.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.