Мер Рівного зустрівся з британським послом

Сьогодні, 21 травня, відбулася офіційна зустріч мера Рівного Володимира Хомка з Заступником Глави Місії посольства Великої Британії в Україні Мартіном Деєм.

Посол зазначив, що у Рівному він вперше, але точно не востаннє.

Очільник Рівного не один раз наголосив на тому, що більшість мешканців міста прагне бути в Євросоюзі.

«Багато людей ще не зрозуміло того, які переваги та недоліки входження в Євросоюз, яким треба бути, щоб бути в Євросоюзі. Треба духом бути європейцем. Ми співпрацюємо з багатьма країнами, які входять до Євросоюзу. У Рівного дуже хороша інфраструктура, яка спрощує нам переживання кризи. У нас з Польщею дуже хороші стосунки. І ми готові до співпраці з Великобританією», - сказав Володимир Хомко.

Після чого Мартін Дей поділився тим, які переваги та недоліки вступу України до ЄС.

«Про Євросоюз треба говорити прозоро. Дуже легко сказати, що в ЄС все так добре. Насправді, це не так. Всюди є свої проблеми. ЗВТ(зона вільної торгівлі) принесе підвищення стандартів життя на 11%. Дуже багатьом українським компаніям буде тяжко в цій конкурентній боротьбі. Будемо чесними, багато із них збанкрутують. Але є і переваги. Це ринок, який складається з 500 мільйонів осіб, а це 25% всієї економіки. Мешканці України від цього однозначно виграють. ЄС підвищує стандарти, наприклад, тієї ж самої питної води. Щастя – це ж не тільки гроші, це і вода, яку ми п’ємо та повітря, яким дихаємо», - зазначив Мартін Дей.

Наприкінці зустрічі Володимир Хомко та Мартін Дей обмінялись подарунками.

Нагадаємо, що сьогодні Заступник Глави Місії посольства Великобританії в Україні також має намір зустрітись зі студентством Національного університету водного господарства та природокористування. Він хоче поспілкуватись з студентами та діловим колом про Євросоюз, дізнатись їх думку з цього приводу.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.