У Рівному ремонтують двір бо "дістали мера"

Другий день йде ремонт двору багатоповерхового будинку на проспекті Миру 10-а. Працівники МіськШЕУ старий асфальт зняли, насипали новий щебінь і міняють бордюри. Привели в порядок каналізаційні і колодязі і люки. Готова техніка для укладки нового асфальту.

Такі "ударні" темпи навели журналістів на запитання: "Хто тут живе?". Але попри сподівання відшукати серед мешканців будинку чиновника чи депутата, вияснили, що тут живуть звичайні рівняни. Тільки трохи вперті і "доставучі".

Як розповів сайту "ВСЕ" місцевий мешканець, котрий гуляв поруч із каляскою, у їхньому будинку високопоставлених чиновників немає. А прибудинкову територію асфальтують по іншій причині.

- Мешканці нашого будинку просто засипали міського голову Рівного Володимира Хомка листами із проханням привести до ладу наш двір. Тут свого часу ремонтували теплотрасу, і як це зазвичай буває, розрили все, а потім просто засипали щебенем. Словом у дворі було так багато ям, що я навіть на своєму "Жигулі", котрий, як ми знаємо, порівняно стійкий до вибоїн, не міг проїхали. Торік пан Хомко особисто приїжджав до нашого будинку, оглянув проблемну територію і пообіцяв, що її приведуть до належного стану. І ось нині двір ремонтують комунальники, що для усіх стало приємним здивуванням, зважаючи на те, що у Рівному навіть далеко не всі дороги поремонтовані, але для нашого двору все таки знайшли час і ресурси.

Як розповів на умовах анонімності один з чиновників міськвиконкому, у "доставучих" мешканців ще й "доставучий" депутат.

- Вони (жителі будинку - авт) вже всіх замучили своїм двором. А в них ще депутатом там жінка, яка не відчепиться поки не доб'ється свого.

А тим часом вже другий місяць після того, "здерли" асфальт чекають ремонту перехрестя вулиць Шухевича і Князя Володимира, Міцкевича і Князя Володимира, розвилка Гагаріна-Пухова та Київська (від 12 школи до автовокзалу), вул Кн. Ольги тощо. Не кажучи вже про в'їзд зі сторони Луцька на вулицю Соборну.

Може пора завалити мерію скаргами?

Ключові слова: 

Коментарі

Асфальт поклали, але клали його в дощ, називається нате, відчепіться.
Маю надію, що його вистачить надовго, адже багато транспорту по ньому не їздитиме.

а про дорогу біля автовокзалу Чайка взагалі забули? чи чекають .щоб керівництво автовокзалу поремнтувало?...у тролейбусі люди ледве не випадають зі стільців під час проїзду по тим місцям

Пора меру натовкти пику за всі вулиці і за Млинівську між мостами, особливо!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.