Рівненським студентам читав лекцію американський вчений

Сьогодні, 21 травня, відбулася відеолекція в онлайн режимі, яку організували Національний центр  «Мала академія наук України» та Аргонська Національна лабораторія США. Місто Рівне представляла Рівненська Мала академія наук учнівської молоді.

Окрім Рівного, на зв’язку були  ще чотири міста України: Луганськ, Кіровоград, Дніпропетровськ та Київ. Лекцію для учнів та викладачів читав провідний науковець Аргонської Національної лабораторії США Діон Еттінгер, який окреслив основні напрямки досліджень, що проводяться у Аргонській Національній лабораторії та розповів про наявне обладнання. Таке обладнання досить дороговартісне але варте того, щоби мати можливість для дослідів різних рівнів від студентів до провідних науковців.

Зокрема Діон Еттінгер зазначив, що досліджується енергія, у тому числі й ядерна. Крім цього, проводяться наукові дослідження у галузях безпеки енергетичних систем, охорони навколишнього середовища, матеріалознавства, фізики, звичайної інженерії, комп’ютерних систем, - повідомляє  прес-служба РАМНУМ.

Ключові слова: 

Коментарі

В наш час такого не було. Молодці. Головне, щоб це принесло якусь користь. Хоч комусь... студентам, викладачам,.. операторам звязку або читачам цієї статі.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.