Рівняни одягнули маски. ФОТО

Фотовиставка "Венеціанський карнавал" відкрилась у Рівному в рамках святкування Днів Європи.  У ресторані готелю "Мир" кращі світлини з щорічного карнавалу у Венеції презентували рівненські фотографи. 

Фоторепортаж з відкриття "Венеціанського карнавалу"

Автори виставки Тетяна Вакулюк, Жанна Каштан, Олександр Харват (клуб "Простір фото") стали учасниками карнавалу у Венеції в лютому цього року й діляться своїми враженнями – світлинами.

— Цього року Венеціанський карнавал проходив під девізом "Життя в кольорі". Дійство традиційно відбувалось на центральній площі Венеції Сан-Марко, де під час одного з конкурсів на кращий маскарадний костюм зібралось більше 5 тис. чоловік, - розповів Олександр Харват. 

Фоторепортаж з відкриття "Венеціанського карнавалу"

Традиційно щороку карнавал розпочинається старинним ритуалом під назвою "Воло делла Коломбіна" або "Політ ангела", а завершується "Регатою мовчання", де сотні гондол з запаленими свічками в цілковитій тиші пропливають від древнього мосту Ріальто по Великому каналу і виходять в Венеціанську лагуну. 

Дрес-кодом для входу на Венеціанський карнавал в Рівному є головний символ карнавалу і основний сувенір, який зазвичай привозять з подорожі в Італію – маска.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.